Izpētīt anālo masturbāciju: ceļvedis iesācējiem

Pētot savu seksualitāti, anālā masturbācija ir kā lidojums, kuru dažkārt bail veikt, bet katra izjūta ir tā vērta. Un ja veiciet to pareizi, tas var kļūt par augstāko baudas lidojumu. Šis garais raksts būs kā Jūsu ceļvedis šajā piedzīvojuma ceļojumā, parādot kā to var izdarīt droši un baudpilni.

Mēs sāksim ar to, ka sapratīsim Jūs un Jūsu ķermeni, kāpēc anālā stimulācija ir tik pievilcīga un pārvarēsim bailes un mītus. Pēc tam mēs risināsim praktiskus jautājumus par to, kā to darīt pareizi, droši un būt tam gataviem, cik ātri jūs paši jutīsieties gatavi pamēģināt to kā nākamo lietu jūsu seksuālajā dzīvē.

Sapratne par anālo baudu


Sākumā ir svarīgi saprast, kāpēc anālā masturbācija ir tik baudāma. Lielākai daļai cilvēku šis aizliegtais auglis ir maskēts aiz bailēm un kaitīgiem mītiem. Mēs saskaramies ar idejām, kas var mūs atturēt mēģināt, tādas kā iedomas, ka tas ir sāpīgi, netīri vai vienkārši nepatīkami, viens populārs aizspriedums ir, it īpaši vīriešiem, ka anālā stimulācija patīk tikai homoseksuāliem cilvēkiem. Mūsu ceļvedis, kas balstās uz faktiem ir šeit, lai izkliedētu šos māņus.

Mīti un dogmas

Anālā stimulācija nav ekskluzīvi homoseksuāla prakse, tāpat kā arī nav kaut kas tāds, kas būtu aizliegts vai par ko jākaunas, ja izjūtiet patiku to veicot. Tā vienkārši ir cita erogēnā zona ar daudz veidiem kā to iepazīt. Patiesība ir tāda, ka ideja, ka to izbauda "vienīgi daži cilvēki", ir tikpat maldinoša kā dogma, ka sievietei nav iespējams izjust orgasmu. Gadiem cilvēki tic absurdām iedomām, kuras “sēj” apkārtējie, liedzot sev iespēju vismaz izmēģināt kaut ko jaunu un iespējams izjust kaut ko fantastisku. Ānuss ir kā jebkura mūsu ķermeņa daļa, tā nav ne labāka ne sliktāka, un seksuālā atvērtība sākas ar to, ka mēs pieņemam sevi visu. Ar to es nevēlos uzlikt visiem par pienākumu izmēģināt anālo seksu vai masturbāciju, bet vismaz atvērt savu apziņu, ka tas ir normāli. Ka mūsu seksualitāte nav tikai tas ko kāds cits saka, ka tās ir mūsu katra izjūtas un vēlmes, viss ir pieņemams, viss ir baudāmi un skaisti. Ja cilvēks ir atvērts un ir izjusta saikne ar savu ķermeni, sekss var kļūt par tādu pieredzi, kuru gribas piedzīvot atkal un atkal. Tā nav tikai fiziska tēma, tā ir dziļi emocionāla sajūtu gamma, kas mums dod tik daudz laba.

Anālās anatomijas pamati

Ir vērts uzzināt, ka ānusa un tā apkārtējā daļa ir pilna ar jutīgiem nervu galiem. Nervu gali padara šo vietu par vienu no jutīgākajiem centriem mūsu ķermenī, un ja masturbācija ir veikta korekti un ar pareiziem līdzekļiem, sajūtas ir tik neaprakstāmas, ka cilvēki nesaprot kāpēc agrāk ko tādu nav darījuši. Un vīriešiem vispār ānuss ir ļoti izteikts baudas centrs, jo atšķirībā no sievietēm, vīriešiem caur anālo stimulāciju tieši tiek masēts prostatas punkts, kas principā tiek pielīdzināts sievietes G-punktam. Tad kad vīrietis pirmo reiz atklāj sajūtas ko sniedz prostatas punkta stimulācija, viņš pilnīgi savādāk uztver savu seksualitāti. Un nē, tas nav tā, ka viņš automātiski kļūst par homoseksuāli. Jūsu izjūtas seksā nevar nodefinēt Jūsu seksuālo orientāciju un neviens vīrietis nav kļuvis par homoseksuāli orientētu, jo viņam patīk anālā stimulācija. Tas kas notiek ir kolosāla un dziļa bauda, ko viņš atklāj, ko viņš var sniegt pats sev caur anālo masturbāciju un/vai iekļaut kā vienu no sava pāru seksa sastāvdaļām.


Sagatavošanās un drošība

Vai esiet gatavi pamēģināt anālo masturbāciju, lai paši pārliecinātos un atklātu savas izjūtas? Jā? Lieliski! Tad sāksim ar sagatavošanos darbiem un drošības pamatiem.

Relaksācija un sarunas

Nozīmīgākais priekšnosacījums anālai stimulācijai ir relaksācija. Ir pilnīgi dabīga ķermeņa reakcija sasprindzināties, ja jūs pirmo reizi pieskarieties savam ānusam. Tas ir fizioloģiski un psiholoģiski dabisks process. Lai atslābinātos un sagatavotos stimulācijai dodiet sev laiku. Nesteidzieties. Pirmajās reizēs sāciet ar klasisko masturbāciju, rotaļājoties ar savu locekli vai klitoru, tad viegli pieskarieties anālajai atverei. Pirmajā reizē nevajag neko anālaja atverē ievietot, ja vien pats nejūtiet vēlmi to darīt. Pieskarieties apvidum un stimulējiet to tik ilgi un tik intensīvi, cik jūs pats jūtaties komfortabli. Daži atslābināsies uzreiz, citi pirmā reizē joprojām jutīs sasprindzinājumu. Tas ir atkarīgs no jūsu vispārējās attieksmes pret anālo seksu, jo jums ir jāpārvar dziļāka negatīvā attieksme barjera šādam seksa veidu, jo ilgāku laiku iespējams jums vajadzēs relaksācijai. Dodiet sev šo laiku. Labāk to darīt pašam ar sevi, kur jūs visu kontrolējiet nevis uzreiz kopā ar partneri, kur jums otra darbību neprognozējamība radīs tikai papildus uztraukumu.

Ja Jūs izlemiet pirmā reizē nodoties anālajam seksam vai masturbācijai kopā ar partneri, tad izrunājiet to iepriekš. Abi vienojieties, ka variet apstāties jebkurā brīdī. Ja jūs esat tas, kurš veic anālo stimulāciju otram, esiet maigs un iejūtīgs. Par anālo seksu mani ir bijuši iepriekšējie raksti, kur var izlasīt detalizētāk par to, kā un ko darīt otram.

Smērvielas un higiēnas pamati


Ja Jūs esat parliecināts, ka vēlaties iepazīt anālo masturbāciju, ir svarīgi rūpēties par smērvielām un higiēnu. Lietojiet lubrikantus, jo taisnā zarna ir absorbējoša un viegli savainojama, lai mazinātu nepatīkamu sajūtu un traumu riskus. Anālajam seksam ir speciāli paredzēti anālie lubrikanti, kurus es noteikti rekomendēju izmantot. Tie nedaudz atšķiras no klasiskā seksa lubrikantiem ar to, ka ir nedaudz biezāki un ilgāk uzsūcas. Visu laiku kontrolājiet savas sajūtas un ja nepieciešamas pievienojiet lubrikanu visa procesa laikā. Ānusa āda ir trausla un no sausuma var veidoties plīsumi un tad sajūtas būs sāpīgas un pieredze nepatīkama. Es ietektu lietot toeši lubrikantus nevis masāžas eļļas, bet arī tās droši var izmantot. Pirms lietojiet anālās rotaļlietas izlasiet ar kāda tipa lubrikantiem (ūdens vai silikona bāzes) tās sader, lai nebojātu rotaļļietu ilgmūžību. Vienreizlietojamo cimdu, prezervatīvu vai tīrīšanas procedūru izmantošana (klizma) var jums radīt papildus drošību masturbācijas laikā, bet tas ir atkarīgs no jūsu pašu izjūtām. Protams, tualetes apmeklejums pirms pašapmierināšanās arī ir ļoti ieteicama, bet nesatraucieties arī pārāk. Nav tā, ka ja jūs kaut ko ievadiet savā ānusā, tad noteikti izvelkot to ārā visa gulta būs pilna ar fēcēm.

Higiēna ir būtiska. Izmantojiet tīras rotaļļietas, mazgajiet rokas un apvidu pirms un pēc (arī klasiskā seksa gadījuma apmazgājieties pirms seksa). Un noteikti atcerieties, ja jūs esat izmantojis kādu rotaļietu anālai masturbācijai, tad to bez mazgāšanas un notīrīšanas nedrīkst lietot vaginālai masturbācijai. Tur ir divas dažādas vides organismā, ar dažādām mikroflorām un baktērijas var radīt nevajadzīgas infekcijas riskus.

Pareizās rotaļlietas un rīki

Daudziem doma izmantot rotaļlietas tūpļa stimulēšanai var būt biedējoša. Tomēr, izmantojot pareizos rīkus, kas paredzēti anālajai spēlei, piemēram, anālos spraudņus vai anālos dildo, palīdz nodrošināties, ka pieredze ir droša, ērta un patīkama, neradot risku, ka priekšmeti varētu pazust vai neatbilstoši materiāli varētu izraisīt kairinājumu.

Tehnikas un padomi sievietēm

Anālā masturbācija piedāvā sievietēm iespēju piedzīvot jaunas seksuālas sajūtas. Tā ir iespēja sajust G punkta stimulāciju no cita leņķa, kas var novest pie intensīviem un daudzveidīgiem orgasmiem, ko parasti neizjūt ar citiem masturbācijas veidiem. Atcerieties, ka sieviete var neizjust tiešu orgasmu no anālas masturbācijas vai seksa, tā ir apgūstama iemaņa un tā var nākt ar laiku, kad sieviete pierod pie izjūtām un tām ļaujas. Bet arī bez orgasma šī prakse var sagādāt daudz patīkamu izjūtu.

G-spot stimulācija caur anālo spēli

G-punkts nav pieejams tikai no maksts kanāla, tas sniedzas līdz apgabalam, kas ieskauj taisnās zarnas sieniņas. Šīs zonas iekšēja stimulēšana, izmantojot pašmasāžu vai rotaļlietu, var izraisīt spēcīgu visa ķermeņa orgasmu ļoti atšķirīgu no jebkura cita. Caur anālo atveri var stimulēt arī K-punktu, kas ir maksts iekšpusē tuvak anālajam kanālam.


Dažādu pozīciju un leņķu izpēte

Optimālo pozīciju un leņķu atklāšana anālajai masturbācijai ir daļa no jautrības. Dažas sievietes varētu dot priekšroku gulēšanai uz sāniem, savukārt citas var uzskatīt, ka tupēšana ir labākā pozīcija, lai piekļūtu anālajam reģionam un stimulētu to.

Pakāpeniska izpēte un relaksācijas vingrinājumi

Sākt ar mazumiņu un pakāpeniski ir saprātīgi. Sāciet ar ārējo masāžu, pirms domājat par iekšā iekļūšanu. Elpošanas vingrinājumi var palīdzēt atslābināt iegurņa pamatni un regulāra prakse var radīt lielāku komfortu un samazināt spriedzi anālās spēles laikā.

Paņēmieni un padomi vīriešiem

Vīrieši gūst baudu no anālās masturbācijas, stimulējot prostatu, ko bieži dēvē par vīriešu G punktu. Prostatas masāža var izraisīt intensīvus orgasmus un anālā spēle vīriešiem ir lielisks veids, kā izpētīt jaunas seksuālās veselības un baudas dimensijas. Prostatas mašāža daudzos materiālos ir atzīta arī kā veselīga nodarbe vīriešiem, lai samazinātu risku iedzīvoties prostatas kaitēs.

Prostatas stimulācija un vīriešu G punkts


Prostata, ja tā tiek atbilstoši stimulēta, var radīt dziļāku un ilgstošāku orgasmu. Šo priekšrocību gūšanas atslēga ir iemācīties droši noteikt tās atrašanās vietu un masēt prostatu. Kā rezultātā vīrieši spēj izjust pilnīgi citas baudas virsotnes, kuras atšķiras no klasiskā seksa un ejakulācijas orgasma. Prostatas orgasms var būt pats par sevi, nesaistīts ar ejakulāciju vai kombinācija, kas vīriešiem sagādā it īpaši izteiktu baudu.

Dažādu rotaļlietu un paņēmienu izpēte

Prostatas spēlei ir daudz rīku un paņēmienu. No izliektām anālajām rotaļlietām, kas īpaši izstrādātas prostatas stimulēšanai, līdz manuālai masāžai, katra metode piedāvā atšķirīgu pieredzi, kuru ir vērts izpētīt. Iesākumā noteikti iesaku izmantot anālos spraudņus, kas nav vibrējošu vai arī anālās ”krelles”, kas ļauj pierast pie stimulācijas. Tālāk jau intensīvakām izjūtām var izmantot anālos vibratorus un vibrējošos spraudņus. Vai pat vibrējošas krelles, kas ir daudz jau intensīvāks instruments. Viena no jautrākajām rotaļļietām vīriešiem varētu būt anālais spraudnis ar dzimumlocekļa gredzenu, kuru var izmantot gan masturbējot (šoreiz klasisko masturbāciju veicot), gan ar partneri kopā nododoties mežonīgam seksam ar papildus izjūtām no ānusa stimulācijas.

Anālās spēles iekļaušana masturbācijā vai partneru seksā


Anālā masturbācija var būt solo darbība vai neatņemama partnera seksa sastāvdaļa dažādās pozīcijās. Atklājot, kas Jums der un būt atvērtam ar partneri, var rasties jauni seksuālie apvāršņi un palielināta tuvība. Pirms tam noteikti izrunājiet ar savu partneri par saviem plāniem un vēlmēm, vai arī viņai tas viss ir pieņemams un viņa gatava nodoties šāda veida seksam kopā ar Jums. Iespējams kādam tas prasīs ilgāku laiku, lai atvērtos Jūsu vēlmēm nodarboties ar anālo seksu vai sniegt jums to un tas ir pilnīgi normāli. Cieniet otru un ļaujiet viņai pie šīs domas pierast vai arī pat esiet gatavs tam, ka tas paliks solo pasākums Jums.

Biežākās bailes

Iesācējiem, kas nodarbojas ar anālo masturbāciju, ir ļoti svarīgi risināt raksturīgākās problēmas. No sāpju pārvarēšanas līdz iespējamai šmucei, šīs ir problēmas, kurās var orientēties un tās pārvarēt, izmantojot zināšanas un pieredzi.

Sāpes un neērtības

Sāpes liecina, ka kaut kas nav kārtībā. Sākumā lēnas, maigas kustības, sākot ar mazākajām rotaļlietām un noteikti pietiekama eļļošana un lubrikanti samazinās diskomfortu. Ir svarīgi arī atšķirt diskomfortu, ko rada jaunas sajūtas no kaitīgām fiziskām reakcijām. Bieži sāpes rodas no psiholoģiskā satraukuma un sasprindzinajuma, ļaujiet sev pierast pie sajūtām, darot visu lēnām. Jums nekur nav jāsteidzas. Sāciet ar viegliem pieskārieniem ap anālo atveri.


Iespējamā nekārtības risināšana

Var rasties šmuce, it īpaši tad, kad pirmo reizi sākat savu ceļojumu. Ir svarīgi atcerēties, ka ar vienkāršu higiēnas praksi un tavu un partnera sapratni par to nevajadzētu pārāk uztraukties. Dvieļu izmantošana, spēļu plānošana pēc tualetes apmeklējuma un pat klizmu iekļaušana ir veidi, kā kontrolēt šo apstākli. Varbūt atlieciet dibenu priekus, pēc sātīgām pusdienam vai vakariņām. Ēdiet pirms tam vieglāku maltīti, tas palīdzēs justies komfortablāk. Un atcerieties, tie tomēr ir prieki, kas sasitīti ar dupsi, dažādi var sanākt, bet nevajag par visu pārāk satraukties pirms laika. Sekss pēc būtības ir ”ķēpīga”  lieta arī klasiskā izpildījumā.

Saziņa un piekrišana

Piekrišana ir ļoti svarīga visās seksuālās aktivitātēs, un tas neatšķiras arī ar anālo masturbāciju. Komunikācija, īpaši ar partneri, ir svarīga drošai un patīkamai pieredzei. Cieniet otru un esat gatavs atteikumam un pats svarīgakais, esat gatavs otram arī pastāstīt, kas jums patīk vai nepatīk.

Pieredzes uzlabošana

Anālajai masturbācijai nav jānotiek atsevišķi. Tā var papildināt un uzlabot citus seksuālās stimulācijas veidus. Integrācija ar citiem masturbācijas veidiem, partneru spēlēm vai rotaļlietu izmantošanu var radīt vēl daudzveidīgāku un pilnvērtīgāku seksuālo pieredzi.

Citu stimulēšanas veidu iekļaušana


Anālo spēli var apvienot ar klitora, maksts vai dzimumlocekļa stimulāciju, lai radītu dinamiskāku un intensīvāku pieredzi, kas, iespējams, noved pie spēcīgāka orgasma.

Uzmanība un rūpes par sevi

Uzmanība anālās masturbācijas laikā var palīdzēt atpazīt ķermeņa signālus, vajadzības un robežas. Nesteidzieties, parūpējieties par sevi un esiet pacietīgi pret sevi. Pieredze ir tikpat svarīga kā galamērķa sasniegšana.

Secinājums: iedrošinājums izpētei

Anālā masturbācija ir dziļi personisks un potenciāli pārveidojošs ceļojums, kas piedāvā jaunu robežu sevis izzināšanā un baudīšanā. Izprotot dinamiku, pārvarot mītus un bažas un izmantojot iespēju saziņai, drošībai un izaugsmei, indivīdi var atrast dziļu gandarījumu un baudu sevī. Turklāt šis sevis izpētes veids var ievērojami uzlabot cilvēka vispārējo seksuālo pieredzi neatkarīgi no tā, vai tas ir vienatnē vai ar partneri. Atcerieties, ka skaistākais seksualitātes aspekts ir tās bezgalīgais izpētes un evolūcijas potenciāls. Cienot un izprotot savu ķermeni, mēs varam iekļūt baudu pasaulē, kas gaida, kad mūs atklās. Tāpēc turpiniet, izpētiet un apgūstiet anālās masturbācijas brīnumus atbilstoši saviem noteikumiem.