Kā veicināt jutīgumu vagīnā, lai palīdzētu sasniegt orgasmu vieglāk un ātrāk!

 

Esmu jau rakstījusi par to kā sievietei sasniegt orgasmu, kādi faktori to ietekmē un arī pamācības kā to izdarīt. Viens no svarīgiem orgasma un sievietes baudas momentiem ir arī partnera izglītošana par to kā funkcionē sievietes ķermenis un prāts. Es nespēju pietiekami uzsvērt cik svarīgi sievietei ir justies drošai un atslābināties, lai sasniegtu orgasmu. Absolūti nekas nenotiek sievietes ķermenī, ja viņa neatslābinās un neļaujas procesam.

Bet ir arī citi faktori, kas ir svarīgi, lai sieviete sasniegtu šo atslābināto stāvokli. Bieži vien sievietēm šķiet, ka viņas vagīna jeb baudas punkti ir nejutīgi. Praktiski visām sievietem jutīgs ir klitors. Tas ir punkts (pauguriņš) kaunuma lūpu sakuma daļā, priekšpusē. Tur sievietei ir visvairāk nervu galu un nav brīnums, ka caur šo punktu sievietes visvieglāk var sasniegt orgasmu. Tajā pašā laikā, pamēģiniet sasniegt orgasmu no klitora stimulācijas, ja neesat “noskaņojumā”.  Es teiktu, ka tehniskais izpildījums jums labākajā gadījumā nodrošinās patīkamas izjūtas. Ja virzamies dziļāk sievietes makstī un tuvojamies otram populārākajam orgasma punktam – G punktam, tad es teiktu, ka to Jūs variet stimulēt arī tehniski, bet bez vajadzīgās noskaņas orgasmu sasniegt būs praktiski neiespējami. Es saku “praktiski neiespējami”, jo katra sieviete ir atšķirīga un viņas jutīgums erogēnos punktos var būt arī paaugstināts, kas ļauj sasniegt baudu ar salīdzinošu nelielu piepūli. Bet, ja runājam par vairumu sieviešu, tad atkal un atkal izskan jautājumi vai uzskati, ka ar viņām kaut kas nav kārtībā un orgasmu nevar sasniegt, jo neko nejūt savos dzimumorgānos.Šodienas tēma tātad ir par to, ka patiesībā visām sievietēm ir iespējams sasniegt orgasmu un izjust baudu. Un visām sievietēm ir nervu gali gan klitorā, gan G punktā, caur kuriem mēs tad arī varam sasniegt ekstāzi. Uzreiz jāmin, ka šis neattiecas uz tiem gadījumiem, kad sievietei ir kāda medicīniska problēma. Šajā gadījumā, pirms veiciet jebkādus pašrocīgus mēģinājumus “pamodināt jutību” savā joni, konsultējieties ar savu ārstu.          

Bet tad paliek jautājums, kā tad ir iespējams orgasmu sasniegt, ja sieviete neko nejūt dzimumakta laikā? Lai palīdzētu Jums, mīļās dāmas, ne tikai atklāt savu orgasmu (dažām iespējams pirmo dzīvē), bet to sasniegt arī regulāri. Vispirms palīdzēšu Jums katrai izprast pašai savu ķermeni. Viena no manām pirmajām rekomendācijām ir masturbācija jeb pašapmierināšanās. Jo kāpēc gan Jums šķiet, ka vīrietis (vai partnere) jūs var apmierināt un palīdzēt sasniegt orgasmu, ja Jūs pati to nedariet. Ja jūs pati pirmā jau neziniet, kas notiek ar Jums seksa laikā.  Masturbācijai ir daudz papildus ieguvumi, bet ir arī kāds ierobežojošs apstāklis, bet par visu pēc kārtas.

Es esmu par sevis izzināšanu caur pašapmierināšanos. Jo tad, kad esat pati ar sevi vienatnē, pieskarieties sev un atklājiet kā un kur Jums patīk, tā Jūs ne tikai iemācīsieties savu lietošanas instrukciju ar kuru pēc tam Jums noteikti ir jāpadalās ar savu partneri. Bet arī uzzināsiet, kas Jums neptīk, kāds ir jūsu orgasma sasniegšanas laiks un vēl viena svarīga lieta, jūs trenējiet savu ķermeni sasniegt orgasmu. Tieši tā, jūs māciet savam ķermenim just baudu un konkrētiem punktiem savās smadzenēs piešķiriet orgasmu izraisošas īpašības. Tas ir tā, ka Jūs noticiet sev, ka spējat sasniegt baudu caur reālu piemēru dzīvē. Tad vairs prātam nav grūti pārvarēt mūsu, dažreiz uzliktās sabiedrības dogmas, ka sieviete orgasmu nevar sasniegt. Ticiet man, tas ir milzīgs solis Jums, lai nokļūtu tur, kur jūs vēlaties būt gultā - stavoklī, kad jūs sasniedziet orgasmu kopā ar savu partneri mīlējoties katru reizi (un tas ir patiesi iespējams).


Šis moments, kad jūs saprotat, ka jūs varat uztrenēt savu ķemeni ļauties orgasmam ir ar milzīgu nozīmi. Jo turpinot aplūkot situācijas, kurās sievietes mēdz atrasties, piemēram, jūs teiksiet, ka Jūs varat sasniegt orgasmu viena pati pašapmierinoties, bet ne kopā ar partneri. Tad brīdī, kad jūs zinat, ka ar Jūsu ķermeni viss ir kārtībā, baudas punkti “ strādā”, tad mēs varam risināt nākamo posmu. Kas notiek tajā brīdī, kad esat kopā ar otru? Kas liedz Jums atslābināties un ļauties procesam līdz tādam līmenim, ka Jūs spējiet izjust baudu un sasniegt orgasmu?


Bieži vien šeit atbilde ir tāda, ka Jūs baidāties vai kautrējieties par to, kas notiek ar jums gultā kamēr esat kopā ar citu cilvēku. Tas ir pilnigi normāli, jo bieži (it īpaši attiecību sakumā vai jaunām sievietēm) sieviete ļoti piedomā pie tā kā izskatās, kā uzvedas, vai nav par resnu vai par tievu. Tas ir tā, ka jūs nevis esat šajā procesā tajā mirklī, bet savā “galvā”  un domājat par pilnigi visu citu izņemot par ļaušanos otra cilvēka pieskārieniem. Ja jūs pamēģināsiet pievērst savu fokusu nevis mājas darbu sarakstam vai to cik lielas (vai mazas) izskatās jūsu krūtis, tad jūs pēkšņi sajutīsiet vīrieša locekļa izmēru, siltumu un sajūtu ko tas jums sniedz dzimumakta laikā. Šis process, proti “dzīvot momentā gultā” nav tik vienkārši izpildāms kā man gribētos to šeit rakstot, bet arī tas ir Jūsu pašas prāta treniņš. Mēģiniet to atkal un atkal, procesā liegt savam prātam klaiņot apkārt un nofokusējiet to uz mirkli kurā tas notiek tajā brīdī ar jums un ļaujieties. Elpojiet un esiet klātesoša mirklī. Es Jums garantēju neaprakstāmas izjūtas. Šāda klātesamība arī iedos Jums ko vairāk, Jūsu attiecībās pekšņi paradīsies jaunas savstarpējās izjūtas, ķīmija un mīļums, kas kaut kur dažkārt pazūd.

Un viss sākas ar sevis izzināšanu, jo kā es jau iepriekš minēju, pašapmierināšanās ir viens no svarīgākajiem posmiem, lai sevi iepazītu un bieži vien, piemēram, pēc neveiksmīgām attiecībām, šķiršanās vai citām situācijām, kur sieviete noslēdzas un viņai atkal ir grūti atvērties otram, šis ir veids kā likt sev atkal just un atmodināt savu ķermani.

Ir viena lieta, ko pašapmierināšanās sakarā vēlos atklāt sievietēm, masturbācijai ir arī materiālos atrodami zinātniski pamatoti ieguvumi, bet pašapmierināšanās sievietes ķermenī palīdz veidot vīrišķo testosterona hormonu. Tādēļ paturiet prātā, ka jebkurai sievietei ir nepieciešamas (un es te nevēlos teikt, ka sievietes nevar dzivot bez attiecībām vai būt vienas kaut kādu sabiedrisko tiesību vai normu dēļ), bet no seksualās enerģijas un veselības viedokļa mums ir nepieciešams partneris, jo tas, veselīgā gadījumā, balansē mūsu hormonus. Kopā ar vīrieti mēs kļūstam sievišķīgākas. Tādēļ tām, kurām ir nelāga pieredze ar vīriešiem iepriekš, neatmetiet ticību patiesi labām attiecībām viena indivīda dēļ, bet sevis dēļ tiecieties uz lieliskām attiecībam kopā ar mīlošu cilvēku.


Pēdejā rekomendācija no manas puses savas vagīnas jutības paaugstināšanai un sajūtu atmodināšanai ir nebaidīties izmantot seksa rotaļļietas, gan viena pati, gan ar partneri (protams, ja otram tas ir pieņemami), jo dažkārt, it īpaši attiecību sākumā mūsu klitoram un G punktam nepieciešams papildus “pamudinājums” un intensīvāka stimulācija, lai izjustu orgasmu un baudu. Raksta apakšā atradīsiet vairākas manas ieteiktās seksa rotaļlietiņas sievietēm, kas manuprāt lieliski piemērotas gan iesācējām, gan pieredzējušākām lietotājām. Un noteikti izmantojiet lubrikantu vai eļļas seksa laikā gan esot ar partneri, gan viena pati. Lubrikanta izmantošana uzlabo sajūtas un palīdz sasniegt orgasmu sievietei par 50%!

Nobeigumā vēlos teikt, ka jebkura sieviete var un ir pelnījusi dzīvot baudpilnu dzīvi un orgasms nav īpašs notikums sievietes dzīvē, bet norma. Sieviete gan pati ir atbildīga par savu orgasmu, sākot ar sevis iepazīšanu, izskaidrošanu partnerim ko un kā darīt, un beidzot ar klātbūtni gan fiziski, gan mentāli seksa laikā, lai izjustu katras cilvēciskās baudas nianses ar mīļoto partneri.